Copyright © fotografika.com.tr içerisindeki bütün bilgiler, resimler ve diğer tüm içeriğin izinsiz kopyalanması yasaktır. Ancak url paylaşımı izne tabii değildir. Web sitemizde açık olarak yayınlanan tüm url adreslerini suç teşkil etmeyecek yerlerde ve sizin sorumluluk alanınız dahilinde paylaşabilirsiniz.

fotografika.com.tr içerisindeki görsellerin tamamı ürünlerimizin orjinal resimleridir. Bu görsellerin izinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. Aynı şekilde kullanıcıların yükledikleri görsellere ait tüm yasal sorumluluk kendilerine aittir. Firmamız bu konularla ilgili hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Web sitemizden yaptığınız alışverişler ve tüm iletişimler 2048 bit veri şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. fotografika.com.tr SSL sertifikasına sahiptir ve sizlere HTTPS kanalı üzerinden güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Ödeme bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Ödeme işlemlerinizi 3D Secutiy ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır ve tüm işlemleriniz 256 bit Sectigo SSL sertifikası ile şifrelenerek korunmaktadır.

Firmamızın tüm işlemleri şeffaf ve denetlenebilirdir. Ürünlerimizin güvenilirliği kadar sizlere güvenli bir alışveriş ortamı sunmak da bizim için önemlidir.