Copyright © fotografika.com.tr içerisindeki bütün bilgiler, resimler ve diğer tüm içeriğin izinsiz kopyalanması yasaktır. Ancak url paylaşımı izne tabii değildir. Url adreslerini kopyalayıp suç teşkil etmeyecek yerlerde ve sizin sorumluluk alanınız dahilinde kullanabilirsiniz.

fotografika.com.tr içerisindeki görsellerin tamamı ürünlerimizin orjinal resimleridir. Bu görsellerin izinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. fotografika.com.tr yönetimi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Web sitemizden yaptığınız alışverişler ve tüm iletişimler 2048 bit veri şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. fotografika.com.tr SSL sertifikasına sahiptir ve sizlere HTTPS kanalı üzerinden güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Ödeme bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Ödeme işlemlerinizi 3D Secutiy ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır ve tüm işlemleriniz 256 bit Sectigo SSL sertifikası ile şifrelenerek korunmaktadır.

Firmamızın tüm işlemleri şeffaf ve denetlenebilirdir. Ürünlerimizin güvenilirliği kadar sizlere güvenli bir alışveriş ortamı sunmak da bizim için önemlidir.